STI elektriskā pacēlājs

Produkta detaļas

STI elektriskā pacēlājs

Produkta apraksts

STI sērija stiepļu troses elektriskais pacēlājs, izstrādātos un pilnveidotos sevi, ir no jauna paredzēti zemu gabarītaugstumam sērijas produkts. Saskaņā ar Eiropas FEM, DIN standarta parasti plānot ražīguma sērijas, pamata modeli un mehānismu darba sistēmas un darbības parametru, attīstītu un pētījumus ar modularizētās dizaina idejas. Šīs sērijas produkts ir atkarīgs no tehniskā līmenī pasaulē viena veida produktu. STI sērijas produkti ir viens no biežāk lietotajiem struktūras formā starptautiskajā tirgū ar kompaktu struktūru un augstas vietas lietderība.

Galvenās īpašības un priekšrocības:

(1) Efektīvi augšupeja uzvilkt pacelšanas augstums ar 200 ~ 500mm, salīdzinot ar kopējo CD ceļa elektriskajiem pacēlājs.

(2) Lielisks trīs vienā pārvades tehnisko, celšanas pārnesumkārbas pieņem labas kvalitātes sakausējuma tērauda struktūru, kas sarežģīts griezums stūres pārnesumkārba, 3-Polu samazinot, stabila ceļojumā, ilgs mūžs, uzticamu sniegumu, izvairīties no nepilnībām piemēram CD pacēlājs starpposma vārpstas tālsatiksmes pārvades.

(3) Motors ir īpaši izstrādāta lidmašīnas bremžu 3-fāzu asinhronu mehānisko, darbu sistēmas S3, JC = 40 %, elektriskā sistēma efektīvi pacēluma darbu klasifikācija. Bremzes pašreizējo iet caur taisngrieža un kontrolieri, augstsprieguma faktiskās darbības uzsākšanas un zemsprieguma ceļojumi, labas bremzes ietekmi.

(4) Ceļojumu pieņem worm riteni un tārpu pārnesumkārba, padarīt pacēlājs, ceļot stabilāks, zemāka trokšņu sistēmas ilgāku mūžu.

(5) Dubultātrumu, lifta un ceļojumu, automātiska ātruma konvertēšana, neliela ietekme, stabila ceļojumā. Mēs varētu darīt kā klientu prasībām: uzvilkt celšanas, ceļojumā Nonpolar ātruma regulēšanas kontroles biežumu, tālvadības pults darbību, pārslodzes aizsardzību, motors pārkarst aizsardzības un citas funkcijas.

(6) STI sērijas produkti, ieskaitot dažāda veida pacelšanas tonnāžu, pacelšanas augstumu, ātrumu, ceļojumā ātruma klientu atlasei.


Izmeklēšana