Torņa celtnis

Produkta detaļas

Tornis celtnis ir radījis Rietumeiropā. Rotācijas crane uzplaukums uzstādīts torņa tornis augšējā daļā. Liela darba vietas, galvenokārt mājokļu būvniecības materiālu vertikālās un horizontālās transportēšanas un uzstādīšanas celtniecības komponenti. Izgatavoti no trīs daļām, metāla struktūra, darba mehānismu un elektrisko sistēmu. Metāla konstrukcija sastāv no torņa ķermeņa, kustamo roku un bāzes. Darba mehānismu atcelšanu, luffing, pagriež un pastaigas četrās daļās. Elektriskās sistēmas sastāv no mehāniskajiem, kontrolieri, strāvas sadales skapji, pieslēguma, signāli un apgaismes ierīces.

Strēles tower crane formas apakš horizontālo tips un preses tips. Strēles tornis celtnis ir horizontāla, ratiņu gar horizontālo dinamisko variantu diapazonu ekspluatācijas roka, pagoda tipa crane ar luffing kustību. Dinamiska roka ir garš, bet lielāku svaru roku. Manipulatoru, spiediena stienis, luffing mehānisms un vilces spēka pievada roku pitching amplitūda, kustības amplitūdu nekā horizontālo gluda, bet salīdzinoši mazs svars.

Torņa celtnis pacelšanas svars ir atkarīgs no apjoma robežās. Produkta svars un slodzes griezes momenta amplitūda ir celtņa galvenos tehniskos parametrus. Izmantojot rotācijas mehānisms un rotācijas atbalstot, tornis crane pacelšanas augstumu un inerciālās masas kārta un staigāt. Tādēļ ir vajadzīgi rādītāji ir labs ātrums, īpašs pacelšanas mehānismu gaismā slodze ātri, smagi un lēni, uzstādīšanai žēlošanās vietā. Ģenerālis papildus pretestība ātrumu, bet arī bieži izmanto eddy pašreizējā bremzes, frekvences modulāciju, mainīgā Polis izmantošanu kontrolē silīcija un mehāniskajām un elektriskajām ātruma kontroles joslu kombinācija.


Izmeklēšana