Virs galvas sprādziendrošo Crane

Produkta detaļas

Sprādziens pierādījums crane

Sprādziens pierādījums celtnis, t.i., sprādziendrošo pacēlājs bridge crane, ir dubultā staru tilta celtni ar sprādziendrošo elektriskā pacēlājs celšanas mehānisms, kas ir saskaņā ar standarta "JB/T10219-2001".

Sprādziens pierādījums pacēlājs crane dēvē kā "sprādziendrošo crane" sprādziendrošo elektriskā pacēlājs pacelšanas mehānismu dubultā staru tiltu celtnis, JB/T10219-2001 "sprādziendrošo crane sijas" standarta prezumpciju, tehnoloģija ir nobriedusi, drošu, vienkāršu struktūru, mazo formu, nelielais svars, uzstādīšanu, ērtu lietošanu un apkopi. Vides apstākļi: strādā trīsfāžu maiņstrāvas, nominālā frekvence 50HZ, nominālā spriegumu 380V; darba vides temperatūra -20 ~ 40. Iekštelpu darbu pie 40 GRĀDI relatīvais mitrums ne vairāk kā par 50 %, līdz 100 % relatīvais mitrums īsā laikā ļāva āra darbu 25 oC temperatūrā. Uzstādīšanas vietas augstums nepārsniedz 2000m. Mašīnu veikals, piemērots vieglo materiālu noliktavas, uzturēšana un apstrādes darba lauks, hidroenerģijas stacija ir valsts celšanas iekārtas lietošanas veicināšanai.

Sprādziens pierādījums celtnis ir celtni par pamatu, saskaņā ar GB3836.1-2010 "Eksplozīva vide ar sprādziendrošo elektroiekārtas" un GB3836.2-2010 elektroiekārtas vibrāciju sprādzienbīstamas vides tipu elektroiekārtas "d" "dizaina un tam pieņemamā struktūrā, skaistu izskatu, sprādziendrošo spēcīgas īpašības. Mašīnu un HB (BCD), HBS (KMB) sprādziendrošo elektrības uzvilkt lietošana, kuru svars ir 1-10 tonnas, aptver 22.5 7,5 metri, darba līmenī A3 A5, darba vide -25 C ~ +40 C.

Produkti tiek plaši izmantoti ķīmiskā rūpnīca, noliktava, materiālu, tiek piedāvāts ar zemi un vadītāja kabīnes divos veidos, vadītāja kabīnes punkti, lai atvērtu, slēgtas divas veidlapas instalēšana ir sadalīta pa kreisi un pa labi, virzienā no ieraksta sāniem, seju, lietotājam jāizvēlas pēc to izmantojuma.

Izmeklēšana