Viena sija Bridge Crane

Produkta detaļas

Viena sija bridge crane

Īss ievads

Viena gaismas tilta celtnis ir pacelšanas iekārtas, kas tiek veiktas darbnīca, noliktava un materiālo lauku jomā. Jo abi gali atrodas uz garš betona kolonnas vai metāla iekavas, tilts forma ir kā tilts. Single gar ieguldīšanas abās pusēs garenvirziena operāciju paaugstinātu dzelzceļa tilta sija tilta crane, var padarīt vietu zem tilta celšanas materiāls no zemes aprīkojumu, kas kavē pilnībā izmantot. Tas ir visvairāk plaši izmanto sava veida pacelšanas mehānismi.

Prasītāja:

Viena gaismas tilta celtnis ir svarīgs instruments un realizēt mehanizācija un automatizācija, ražošanas procesa modernās rūpnieciskās ražošanas un transporta iekārtas. Tātad vienu gaismas tilta celtnis, iekštelpu un āra rūpniecības un kalnrūpniecības uzņēmumu, dzelzs un tērauda rūpniecības, dzelzceļa transporta, ostu un terminālu, kā arī loģistikas un citām struktūrvienībām un vietām ir plaši izmantota.

Posmu var vērtēt, pamatojoties uz lietotāju prasības par nestandarta konstrukcijas, A3 darba apjoms, darba vides temperatūra-25 grādi c -40. Aizliegt izmantot viegli uzliesmojošas, sprādzienbīstamas, kodīgi vidi.


Izmeklēšana